Nowe zarządzenia

W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w do dnia 11 kwietnia we Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę (ksiądz i osoby usługujące – ministranci). Mając na uwadze zdrowie i życie wszystkich naszych Parafian, proszę o stosowanie się do tych zaleceń.

Proszę, aby miejsca w kościele mogły zająć osoby, które zamówiły intencje.  Proszę, abyśmy zajmowali miejsca w odległości co najmniej 1,5 metra od siebie. Proszę takie odstępy zachowywać podchodząc do komunii św., czy oczekując na spowiedź (od poniedziałku do soboty w kościele w Gnojnie  od 16.00 do 16.30).

 

Kolejne zarządzenie ks. Biskupa Piotra! – <<kliknij>>

Wszelkie kolejne informacje będą umieszczane na stronie parafialnej. Proszę śledzić ogłoszenia parafialne.

 

Dodaj komentarz