II spotkanie z KŻR

W kolejną I niedzielę miesiąca ks. Proboszcz spotkał się na modlitwie z KŻR z Borsuk, w którym zelatorką jest p. Zofia Wojcieszuk. Na różańcu modli się 13 pań. Został odmówiony różaniec w intencjach przypadających na miesiąc luty.

Modlitewną pamięcią otoczyliśmy zmarłe Siostry z Kółka różańcowego i zmarłych z rodzin, polecaliśmy także chorych, opuszczonych i wszystkich potrzebujących duchowego wsparcia i wstawiennictwa Matki Bożej.

Ksiądz proboszcz wyraził podziękowanie wszystkim Paniom za trwanie na modlitwie różańcowej, poprosił o pamięć w modlitwie o  obecnych i przyszłych dobrodziejach naszej parafii, szczególnie tych, którzy będą wspierać remont kaplicy św. Jana w Starym Bublu.
Podczas spotkania na patrona tego Kółka Żywego Różańca został wybrany św. Jan Paweł II.

Spotkanie zakończyło się skromnym słodkim poczęstunkiem.

Dodaj komentarz