Spotkanie z KŻR

Dnia 8 stycznia ks. proboszcz rozpoczął spotkania z Kółkami Różańcowymi w parafii. Jako pierwsze na wspólną modlitwę zaprosiło KŻR ze Starego Bubla, zelatorka p. Danuta Moś. Kółko liczy 14 osób, które odmawiają wszystkie części różańca. Podczas spotkania został odmówiony różaniec w intencjach przypadających na miesiąc styczeń:

1. O dary Ducha Świętego dla Papieża Franciszka, Biskupa Tadeusza i kapłanów naszej diecezji.

2. Aby Polacy mieszkający za granicami kraju zawsze byli wierni Bogu i Ojczyźnie

3. O wzajemną miłość młodych małżeństw i otwartość na dar życia.

Modlitewną pamięcią otoczyliśmy zmarłe Siostry z Kółka różańcowego i zmarłych z rodzin, polecaliśmy także chorych, opuszczonych i wszystkich potrzebujących duchowego wsparcia i wstawiennictwa Matki Bożej.

Ksiądz proboszcz podziękował za dotychczasową modlitwę wszystkim siostrom, poprosił także o włączenie w intencje modlitewne obecnych i przyszłych dobrodziejów naszej parafii, szczególnie tych, którzy będą wspierać remont kaplicy św. Jana w Starym Bublu.

Z racji na czas noworoczny spotkanie zakończyło się skromnym słodkim poczęstunkiem.

 

Dodaj komentarz